Apie mus :

Naujienos

 

Nacionalinė programos COST informacinė diena „COST – galimybė plėsti tyrėjų tarptautinį bendradarbiavimą“

2015-03-06

Lietuvos mokslo taryba ir asociacija COST organizuoja nacionalinę programos COST informacinę dieną „COST - galimybė plėsti tyrėjų tarptautinį bendradarbiavimą". Renginyje susipažinsite su viena ilgiausiai Europoje veikiančia tarpvyriausybine Europos šalių bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje programa COST, jos tikslais, atnaujinta struktūra ir veikimo principais, taip pat dalyvavimo programos veiklose galimybėmis.

Į renginį atvyksta ir pranešimus skaitys asociacijos COST prezidentė dr. Angeles Rodríguez-Peña ir vyresnysis administratorius Christer Halen. Informacinėje dienoje daug dėmesio bus skirta paraiškų konkursams pagal programą COST:

  • kaip paruošti sėkmingą paraišką naujai veiklai inicijuoti,

  • į ką atkreipti dėmesį rengiant tarptautines paraiškas pagal šiuo metu vykstantį kvietimą,

  • kokios galimybės ir nacionaliniai reikalavimai prisijungti prie jau vykdomų COST veiklų.

Keli Lietuvos dalyviai programoje COST pasidalins dalyvavimo patirtimi.

Renginys vyks š. m. kovo 19 d. Lietuvos mokslo taryboje, Gedimino pr. 3, Vilniuje. Pradžia - 14.30 val.

Išankstinė registracija numatyta iki kovo 18 d. elektroninėje sistemoje registracija.lmt.lt/COST, nurodant vardą, pavardę, instituciją ir el. pašto adresą.

Europos šalių tarpvyriausybinio bendradarbiavimo programa mokslo ir technologijų srityje COST skirta Europos tyrėjams bendrai koordinuoti nacionalinėmis lėšomis vykdomus mokslinius tyrimus, skatinti jų bendradarbiavimą. Pagal programą finansuojamas visų mokslo ir technologijų sričių tyrėjų dalyvavimas COST veiklų tinkluose. Dalyvaudami juose tyrėjai gali bendrai plėtoti naujas nacionalinių mokslinių tyrimų iniciatyvas.

Asociacija COST įsteigta 2013 m. (veikia pagal Belgijos teisę). Ji vienija 35 Europos valstybes - COST šalis nares - ir 1 šalį partnerę (Izraelį).

Išsamesnę informaciją teikia vyriausiasis specialistas Audrius Žvikas el. p. audrius.zvikas@lmt.lt, tel. (8 5) 210 5335.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?