Apie mus :

Naujienos

 

Nauja erdvė smulkiam Europos regionų verslui www.start-up.cat

2011-02-17

Ispanijoje įsikūręs Gironos Universiteto mokslo ir technologijų parkas kviečia verslininkus pasinaudoti virtualaus Europos tinklo www.start-up.cat teikiamomis galimybėmis.

Portalas www.start-up.cat sukurtas projekto X-INTER metu, kuriuo buvo siekiama sukurti naują erdvę smulkiam Europos regionų verslui, turinčiam stiprų ekonominį potencialą, tačiau patiriančiam pagrindinių didmiesčių bei stambios pramonės spaudimą.

Šis verslumo portalas yra virtuali vieta, kurioje verslo inkubatoriai ir kitos panašios organizacijos gali kartu valdyti projektus, o verslininkai gali susisiekti, bendradarbiauti, ieškoti ir siūlyti savo paslaugas, ieškoti dotacijų, subsidijų ir t.t.

Įmonių informacijos patalpinimas portale yra nemokamas ir suteiks minėtos platformos nariams šias galimybes: darbo paieška, bendradarbiavimas Europos erdvėje, ryšių su kitų šalių verslo įmonėmis užmezgimas, pvz. rasti produkcijos platintoją ar gauti naują produktą platinimui ir pan.

Pasinaudokite galimybe būti matomais įvairiose Europos šalyse, kviečiame registruotis interneto svetainės www.start-up.cat skiltyje „nauji vartotojai" (NEW USERS) ir užpildyti Jūsų įmonės duomenis.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?