Apie mus :

Naujienos

 

Nauja nemokama partnerių paieškos sistema

2011-07-13

Nauja nemokama partnerių paieškos sistema

CORDIS (the Community Research and Development Information Service) interneto svetainėje pradėjo veikti nauja 7-osios Bendrosios Programos partnerių paieškos sistema.

Ši nemokama interaktyvi sistema suteikia galimybę pristatyti savo instituciją ar patirtį, rasti mokslo ir verslo partneriių siekiant dalyvauti projektuose. Taip pat bus galima kurti įvairias grupes ir tinklus.

 

Geriausias būdas daugiau sužinoti apie partnerių paieškos sistemą  - išbandyti ją, sistemą rasite šiuo adresu: http://cordis.europa.eu/partners

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?