Apie mus :

Naujienos

 

Naujausios žinios tiesiai iš "RobotChallenge" Austrijoje

2010-03-19

Šių metų kovo 20-21 dienomis Klaipėdos mokslo ir technologijų parko tinklalapyje bus skelbiama naujausia informacija iš robotų varžybų "RobotChallenge" Vienoje.

Austrijos sostinėje - Vienoje, šį savaitgalį vyks didžiausios pasaulyje pačių sukonstruotų mobilių robotų "RobotChallenge" varžybos. Renginyje rungsis daugiau kaip 600 robotų tarp kiurių ir "Rodman robotics" klubo iš Klaipėdos sukonstruoti robotai.

"RobotChallenge" - renginys, kuriame gali dalyvauti tiek pradedantieji tiek patyrę robotų dizaineriai. Dalyviai čia turi galimybę keistis idėjomis ir naujovėmis su tarptautinių grupių dalyviais bei iškovoti  apdovanojimą už ilgus darbo mėnesius informatikos, elektronikos, mechanikos ir dirbtinio intelekto srityje.

Simona Žimkutė

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?