Apie mus :

Naujienos

 

Nemokama kasmetinė konferencija "E-iššūkiai verslui ir visuomenei"

2011-12-08

Šių metų gruodžio 14 dieną Kauno Mokslo ir technologijų parkas TECHNOPOLIS maloniai kviečia Jus į kasmetinę konferenciją, kurios tema šiais metais „E-iššūkiai verslui ir visuomenei".

 Konferencijos tikslas - analizuoti naujausių E-technologijų kuriamas galimybes ir kylančias problemas, viešinti sėkmingus verslo ir mokslo bei savivaldos sėkmingo bendradarbiavimo E-srityje pavyzdžius, populiarinti naujas technologijas, skleisti informaciją apie E-tendencijas skatinant SVV, mokslo bei savivaldos bendradarbiavimą.

 Konferencija skirta verslui, viešajam sektoriui, akademinei bendruomenei bei visiems, besidomintiems technologinėmis inovacijomis.

 Konferencijos nauda - analizuojami E-iššūkiai ir tendencijos verslui ir visuomenei, pristatomi sėkmingi Lietuvos ir užsienio E-sprendimai miestuose, atskleidžiami vykstantys pokyčiai socialinėje ir verslo aplinkoje, pateikiami pavyzdžiai kaip išnaudoti šiuos pokyčius inovacijų plėtrai ir miestų bei verslų konkurencingumui.

Konferencijos sekcijos:

 1. Viešajam sektoriui - visuomenei, savivaldos bei mokslo atstovams. Šioje sekcijoje bus kalbama apie Kauno kaip E-miesto galimybes, perspektyvas, E-paslaugų pritaikymą visuomenės poreikiams.

 2. Verslo sektoriui - verslininkams, suinteresuotai visuomenei. Šioje sekcijoje bus kalbama apie E-verslą, E-paslaugas verslui, ateities E-vartotoją.

 Renginio metu savo patirtį ir naujausius technologinius sprendimus pristatys Lietuvos specialistai bei svečiai iš Estijos ir Lenkijos.

Detalesnė informacija: http://www.technopolis.lt/lt/renginiai/konferencijos/konferencija_e-issukiai_verslui_ir_visuomenei/

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?