Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas interaktyvus seminaras "Kūrybiškumo metodologijos versle"

2010-11-22

Nemokamas interaktyvus seminaras "Kūrybiškumo metodologijos versle"

Kviečiame SVV įmonių, įregistruotų ne daugiau kaip prieš 3 (tris) metus, atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame nemokamame interaktyviame seminare "Kūrybiškumo metodologijos versle", kuris vyks š.m. gruodžio 3 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

Seminaras organizuojamas projekto „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras", įgyvendinamo pagal ES 2007-2010 struktūrinės paramos priemonę „INOGEB LT-1", metu. Vykdomu projektu siekiama skatinti besikuriančias ir jaunas įmones aktyviau plėtoti inovacijas, panaudojant savo kūrybinį potencialą. Projektą įgyvendina VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas kartu su partneriais - VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija.

Plačiau apie projektą skaitykite projekto interneto svetainėje www.versloturnyras.lt

Renginio programa

Būtina išankstinė registracija tel. 8 (5) 246 0915 arba el.paštu biuras@vksreklama.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?