Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas renginys "Lean Direktoriui – vertė ir pelnas"

2016-05-17

Kviečiame š.m. gegužės 31 d. 14 val. atvykti į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir "Lean sektorius" organizuojamą renginį "Lean Direktoriui - vertė ir pelnas".

Ant direktoriaus pečių gula esminės organizacijos valdymo problemos, mažinančios pajamas ir didinančios išlaidas.

"Lean Direktoriui - vertė ir pelnas", tai renginys direktorių lygio sprendimus priimantiems žmonėms. Su Lean supažindins "Lean sektorius" direktorius - savininkas, Lean 6 Sigma meistras, Dainius Urbanavičius ir ilgametis UAB "Visoda" direktorius - savininkas, Lean konsultantas, Gintautas Stulga.

Turėsite puikią galimybę užduoti rūpimus klausimus tiesiai ir gauti atsakymus verslo kalba. Lean diegimo patirtimi, jei klausite, pasidalins "Lean sektorius" klientai.

Išsamesnė programa ir registracija: http://www.leansektorius.lt/lt/news/-lean-sektorius-organizuojamas-renginys-lean-direktoriui-verte-ir-pelnas-/

Data: 2016 m. gegužės 31 diena

Trukmė: 90 min.

Pradžia: 14:00

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda), konferencijų salė (101)

Renginys nemokamas

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?