Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras "ES mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros programų teikiama parama verslui"

2009-06-11

Birželio 11 d. Klaipėdos rūmuose veikiantis Europos verslo ir inovacijų tinklas, bendradarbiaujant su Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra, surengė seminarą „ES mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros programų teikiama parama verslui".

Renginio tikslas - informuoti mažas ir vidutines įmones apie MVĮ skirtus mokslinius tyrimus, galimybes pasinaudoti jau atliktais tyrimais, Europos Sąjungos 7 Bendrosios programos teikiamas finansavimo galimybes, galimybes kurti technologijas ir dalyvauti mokslinių tyrimų projektuose.

Po seminaro vyko individualios konsultacijos su agentūros darbuotojais.

Europos mokslinių tyrimų plėtros ir bendradarbiavimo programa EUREKA remia orientuotą į rinką mokslo tyrimų ir technologijų plėtrą visose šiuolaikinėse technologijų srityse. EUROSTARS - yra pirmoji Europos inovacijų programa, specialiai skirta finansuoti mažas ir vidutines įmones, vykdančias mokslinius tyrimus, investuojančias į inovacijų ir naujų technologijų kūrimą.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?