Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras "Inovacijų rinkodara ir rinkodaros inovacijos"

2010-12-10

Nemokamas seminaras "Inovacijų rinkodara ir rinkodaros inovacijos"

Kviečiame SVV įmonių, įregistruotų ne daugiau kaip prieš 3 (tris) metus, atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame nemokamame interaktyviame seminare "Inovacijų rinkodara ir rinkodaros inovacijos", kuris vyks š.m. gruodžio 16 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

Seminaras organizuojamas projekto „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras", įgyvendinamo pagal ES 2007-2010 struktūrinės paramos priemonę „INOGEB LT-1", metu. Vykdomu projektu siekiama skatinti besikuriančias ir jaunas įmones aktyviau plėtoti inovacijas, panaudojant savo kūrybinį potencialą. Projektą įgyvendina VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas kartu su partneriais - VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija.

Plačiau apie projektą skaitykite projekto interneto svetainėje www.versloturnyras.lt

Renginio programa

Būtina išankstinė registracija tel. 8 (5) 246 0915 arba el.paštu biuras@vksreklama.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?