Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras "Inovatyvių idėjų vertinimas"

2011-01-27

Nemokamas seminaras "Inovatyvių idėjų vertinimas"

Kviečiame SVV įmonių atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame nemokamame seminare "Inovatyvių idėjų vertinimas", kuris vyks š.m. vasario 11 d. 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) konferencijų salėje.

Seminaras organizuojamas projekto „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras", įgyvendinamo pagal ES 2007-2010 struktūrinės paramos priemonę „INOGEB LT-1", metu. Vykdomu projektu siekiama skatinti besikuriančias ir jaunas įmones aktyviau plėtoti inovacijas, panaudojant savo kūrybinį potencialą. Projektą įgyvendina VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas kartu su partneriais - VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija.

Plačiau apie projektą skaitykite projekto interneto svetainėje www.versloturnyras.lt

Renginio programa

Būtina išankstinė registracija tel. 8 (5) 246 0915 arba el.paštu biuras@vksreklama.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?