Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras "Kaip uždirbti iš prekių ženklų?"

2011-10-04

Š.m. spalio 11 d. (antradienį) 10:00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia įmonių vadovus dalyvauti nemokamame seminare „Kaip uždirbti iš prekių ženklų?"

Renginio tematika:

  • Prekių ženklo registravimas. Stiprus ir silpnas prekės ženklas.
  • Prekių ženklų registracijos nauda. Išimtinės teisės.
  • Dažniausiai pasitaikantys prekių ženklų savininkų teisių pažeidimai bei pažeidimų prevencija.

Seminaro laikas: Pradžia 10:00, trukmė 3-4 val. Dalyvavimas renginyje yra nemokamas!

Seminaro vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salė (Herkaus Manto g. 84-101).

Seminarą ves advokatas Tomas Jakubauskas. Bendras teisinio darbo stažas - 5 metai. Specializacija: intelektinės nuosavybės teisė, komercinė teisė. Darbo pobūdis: klientų (iš jų užsieniečiai - apie 80 proc.) konsultavimas intelektinės, įmonių, sutarčių, konkurencinės, darbo teisės klausimais, atstovavimas teismuose bei kitose institucijose (pvz., Valstybinime patentų biure, Vidaus Rinkos Harmonizavimo tarnyboje, ES Arbitraže ir t.t.) sprendžiant ginčus ikiteismine tvarka, derybose, mediacijose, sutarčių ir procesinių dokumentų rengimas, nacionalinių ir bendrijos prekių ženklų registracija ir t.t.

Išankstinė registracija ir kontaktai pasiteiravimui el. paštu info@kmtp.lt  ir tel. 8-46-310461. Prašome registruotis iki spalio 10 d.

Renginio organizatorius: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?