Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

2011-05-12

Nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

Š.m. gegužės 19 d. 10.00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Herkaus Manto g. 84-101, Klaipėda) įvyko nemokamas informacinis-konsultacinis renginys „PARAMA AUKŠTOS KVALIFIKACIJOS DARBUOTOJŲ ĮDARBINIMUI ĮMONĖSE".

 Renginio pristatymą rasite čia...

 

Renginio programą rasite čia...

Renginys skirtas:

  • mažoms ir vidutinėms žinioms imlioms įmonėms, kurios nori sustiprinti savo potencialą naujų ir esamų produktų, paslaugų ar procesų kūrimo ir tobulinimo srityje;

  • asociacijoms (kaip MVĮ), kurios nori sustiprinti savo MTEP paslaugų teikimo potencialą;

  • aukštos kvalifikacijos specialistams (tyrėjams, mokslininkams, doktorantams, inžinieriams), turintiems ne mažiau 5 metų patirtį MTEP srityje ir norintiems panaudoti turimą potencialą „verčiant" žinias naujais produktais, paslaugomis ar procesais versle.

Pagal priemonę kompensuojamos išlaidos:

  • darbo užmokestis;

  • komandiruotės;

  • persikėlimo (geografinio mobilumo) išlaidos;

  • projekto administravimas.

Paramos dydis: iki 50% (iki 3 metų laikotarpiui aukštos kvalifikacijos darbuotojams, deleguotiems iš Lietuvos ar užsienio mokslinių tyrimų organizacijų arba didelių įmonių)

Organizatoriai:

Lietuvos inovacijų centras
Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?