Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras "Strateginis valdymas: salygos ir procesai"

2011-01-14

Nemokamas seminaras "Strateginis valdymas: salygos ir procesai"

Kviečiame SVV įmonių atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame nemokamame seminare "Strateginis valdymas: salygos ir procesai", kuris vyks š.m. sausio 20 d. 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) konferencijų salėje.

Seminaras organizuojamas projekto „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras", įgyvendinamo pagal ES 2007-2010 struktūrinės paramos priemonę „INOGEB LT-1", metu. Vykdomu projektu siekiama skatinti besikuriančias ir jaunas įmones aktyviau plėtoti inovacijas, panaudojant savo kūrybinį potencialą. Projektą įgyvendina VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas kartu su partneriais - VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija.

Plačiau apie projektą skaitykite projekto interneto svetainėje www.versloturnyras.lt

Renginio programa

Būtina išankstinė registracija tel. 8 (5) 246 0915 arba el.paštu biuras@vksreklama.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?