Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras SVV atstovams

2010-11-08

Nemokamas seminaras SVV atstovams

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su partneriu - Šiaulių banku kviečia esamus bei būsimus smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) atstovus į nemokamą seminarą, vyksiantį š. m. lapkričio11 d. 14 val. KMTP konferencijų salėje.

Organizuojamo seminaro tikslas - skatinti verslumą bei jo efektyvumą, verslininkų užimtumą, naujų darbo vietų kūrimą.

Seminare pranešimus apie verslo skatinimo galimybes, verslo finansavimo galimybes, panaudojant INVEGOS garantijas, skaitys Šiaulių banko, INVEGOS, Europos investicijų fondo, Lietuvos inovacijų centro atstovai bei Verslo angelai ir rizikos kapitalo valdymo atstovai.

Seminaro metu Šiaulių banko atstovai verslininkus supažindins su verslo finansavimo galimybėmis, panaudojant valstybės remiamus pirmojo ir antrojo etapų mažus kreditus, taip pat su Europos investicijų fondo JEREMIE iniciatyva, kurios tikslas teikti pasidalintos rizikos kreditus SVV ir gerinti įmonėms sąlygas gauti lėšų iš papildomų finansavimo šaltinių.

„Seminaras skirtas Lietuvos verslo atstovams, kurie nori plačiau susipažinti su kreditavimo galimybėmis, aktyviau naudotis valstybės remiamais kreditais bei plėtoti verslą, didinant konkurencingumą vidaus bei tarptautinėje rinkoje. Šiandieninėje situacijoje labai svarbu padėti tiems, kurie nori pradėti verslą, bet stokoja informacijos apie realias galimybes, kaip tai padaryti. Seminaro metu skatinsime verslininkus dirbti savarankiškai, į pagalbą pasitelkiant naujas finansų inžinerijos priemones. Verslininkai bus supažindinami su kreditavimo galimybėmis bei sąlygomis, valstybės parama pradedantiesiems verslą", - sakė Šiaulių banko verslo ir mažmeninės bankininkystės Vilniaus regiono vadovas Viktoras Budraitis.

Seminaro pranešimai:

  1. Verslo angelų fondas I : galimybės ir patirtis, Verslo angelų fondo atstovas Algimantas Variakojis
  2. Parama plėtojant eksportą, pagalba verslo efektyvumui didinti, VšĮ „Lietuvos inovacijų centro" (LIC) atstovas Kauno apskrityje Gytis Junevičius
  3. Verslo finansavimo galimybės naudojantis INVEGA garantijomis, UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA)
  4. Verslo finansavimo galimybės panaudojant valstybės remiamus kreditus, AB „Šiaulių bankas" Klaipėdos regiono vadovas Andrejus Vaičiulis

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?