Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas seminaras "UI/UX design: mitai ir realybė"

2016-01-12

Šiuolaikinės svetainės, interneto portalai ir aplikacijos tampa vis labiau kompleksiški ir interaktyvūs, o naudotojo patirtis ir patogumas tampa vienais svarbiausių faktorių.

Ar terminai "Usability" "User interface (UI) design", "User experience (UX) design" Jums pažįstami? Galbūt esate apie juos girdėję, bet praktiškai nesusidūrėte? Ar žinote, kad šia tema sukurtas ne vienas mitas?

Baltijos Kompiuterių akademija kviečia dalyvauti nemokamame seminare "UI/UX design: mitai ir realybė", kuris vyks TEO idėjų šiltnamyje, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vasario 11 d. 17:00 val.

Seminare bus siekiama praplėsti dalyvių požiūrį apie UI/UX pristatant dažniausiai pasitaikančius mitus.

Kam skirta?

IT įmonių vadovams, plėtros ir marketingo vadovams, IT specialistams.

Kuo domėsimės?

  • Kokie populiariausia mitai apie UI/UX?
  • Kas yra User Experience (UX)?
  • Kas yra Usability?
  • Kas yra User-centered design (UCD)?
  • Koks Jūsų įmonės UX brandos lygis?

Trukmė - 2 val.

REGISTRACIJA

Registracija yra būtina. Vietų skaičius ribotas!

Lektorius

Tautvydas Strazdas yra sertifikuotas naudotojo sąsajos patogumo specialistas, įgyjęs Certified Usability Analyst (CUA) sertifikatą Human Factors International mokymų centre, Londone, 2011 metais. Tautvydas turi daugiau nei 7 metų patirtį, įgyvendinant valstybinio sektoriaus e. paslaugas ir daugiau nei 15 metų bendrą patirtį interneto technologijų, web dizaino, reikalavimų analizės, projektavimo, projektų valdymo srityje. Nuo 2012 metų lektorius dirba savarankiškai, kaip nepriklausomas ekspertas, o neseniai įkūrė usability tyrimų, į naudotoją orientuoto dizaino, naudotojo sąsajos projektavimo ir konsultacines paslaugas teikiančią įmonę.

Šaltinis: www.bka.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?