Apie mus :

Naujienos

 

Nemokami mokymai "FRANŠIZĖ - kaip tapti sėkmingo verslo savininku"

2011-03-23

Nežinote, kaip sėkmingai pradėti verslą?
Domitės investicijų galimybėmis?
Ieškote naujų būdų savo verslui plėtoti?

Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakėte teigiamai, Jums tikrai vertapasidomėti franšizavimu. Tai - vienas sparčiausių verslo plėtros būdų,teikiantis daug naujų galimybių. Kodėl gi jomis nepasinaudojus? Kviečiamesudalyvauti mokymuose „FRANŠIZĖ - kaip tapti sėkmingo verslo savininku".

Tai - vienos dienos intensyvūs mokymai, kuriuos ves žymiausi Lietuvos franšizavimo praktikai ir konsultantai: Ilja Malkin, Severinas Žilinskis ir Viktorija Michailovska.

Mokymus sudarys du seminarai, kuriuose turėsite galimybę sužinoti, kas yra franšizė, ir kuo franšizavimo verslo modelis skiriasi nuo kitų. Susipažinsite su franšizės sistemų įvairove, franšizės davėjų ir gavėjų santykių pobūdžiu. Sužinosite, kaip vertinamas franšizės gavėjo potencialas bei vykdoma franšizių atranka, gausite žinių, reikalingų norint pasirinktigeriausią franšizę.

Ekspertai su Jumis pasidalins didele savo patirtimi, papasakos, kodėl franšizė yra puikus būdas pradėti nuosavą verslą, bei mielai atsakys į visus Jūsų klausimus. Be to, kiekvienam mokymų dalyviui padovanosime po dvi knygas apie franšizavimą - prieš dvejus metus išleistą „FRANŠIZĖS ŽINYNĄ" ir ką tik pasirodžiusią knygą „FRANŠIZĖS ĮSIGIJIMAS - GREITKELIS Į SĖKMĘ".

Mokymai vyks didžiuosiuose Lietuvos miestuose:

  • 2011 m. kovo 28 d. Klaipėdoje (viešbutis „Morena", Audros g. 8A), dalyvių registracijos pradžia 8.30 val.
  • 2011 m. kovo 29 d. Šiauliuose (Šiaulių viešbutis, Draugystės pr. 25)
  • 2011 m. kovo 30 d. Panevėžyje (Panevėžio verslo konsultacinis centras,Kranto g. 25)
  • 2011 m. kovo 31 d. Kaune (Verslininkų namai, Muitinės g. 13A)

Dalyvavimas mokymuose nemokamas! Jų metu dalyviai bus vaišinami arbata ir kava bei kviečiami pietų, kuriuos apmoka renginio organizatoriai.

Kvietimą į seminarą rasite čia...

Jei susidomėjote ir ketinate sudalyvauti, maloniai prašome užpildyti registracijos anketą, kurią rasite čia...

Daugiau informacijos ieškokite www.brand4baltic.lt/lt/seminarai

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?