Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamos konsultacijos mažoms technologinio profilio įmonėms

2013-11-25

Lietuvos technikos bibliotekos (LTB) Patentinės informacijos centras šiais metais mažoms technologinio profilio įmonėms pradėjo teikti nemokamas konsultacijas apie intelektinės nuosavybės (IN) strategiją. Intelektinė nuosavybė - tai pramoninė nuosavybė (išradimų patentai, pramoninis dizainas, prekių ženklai) ir autorių teisės.

Konsultacijos tikslai yra:

  • Padėti įmonėms sukurti savo IN strategiją ir parodyti jos svarbą įmonei konkurencingoje aplinkoje;
  • Pagerinti įmonių bendrą supratimą apie patentinės apsaugos sistemos galimybes;
  • Supažindinti kaip inovacijas sieti su išimtinių teisių į jas įgijimu.

Tikslinės įmonės:

  • Inovatyvios technologinio profilio mažos įmonės arba mikroįmonės;
  • Darbuotojų skaičius 1-49;
  • Įkurtos ne anksčiau kaip prieš 5 metus;
  • Per pastaruosius 3 metus nepadavė patentų paraiškų.

Po konsultacijos įmonės darbuotojai įgis geresnį supratimą apie patentinę apsaugą, sužinos kaip geriau panaudoti patentiniuose dokumentuose esančią informaciją.

Jeigu Jus sudomino siūloma paslauga ir norėtumėte ja nemokamai pasinaudoti, prašome atsiųsti el. p. patent@tb.lt informaciją apie įmonę (pavadinimas, asmuo kontaktams, el. paštas, telefonas) nurodydami jūsų kuriamos produkcijos technikos sritį arba konkretų produktą.

Konsultacija gali vykti tiesioginio susitikimo metu arba el. paštu.

Daugiau informacijos http://www.tb.lt/PIC/Paslaugos/konsultacija%20apie%20IN%20strategija.htm

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?