Apie mus :

Naujienos

 

Organizuojamas susitikimas su Vokietijos įmonėmis

2017-04-21

Organizuojamas susitikimas su Vokietijos įmonėmis
Gegužės 17 d. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) organizuoja Vokietijos verslininkų norinčių bendradarbiauti su Lietuvos įmonėmis vizitą į Lietuvą. Vizito tema "Apsirūpinimas energija iš atsinaujinančių išteklių pramonėje". Susitikimai vyks Vilniuje ir yra organizuojami nemokamai.

Jeigu Klaipėdos regiono atstovus domintų bendradarbiavimas su įmonėmis, kurių sąrašą rasite žemiau, ir būtų pageidavimų dėl individualių susitikimų, organizatoriai prašo prašo užpildyti anketą ir siųsti ją AHK el. p. jurate.lemke@ahk-balt.org iki balandžio 25 d.

Organizatoriai susisieks su įmonių atstovais bei suderinsime konkretų susitikimų laiką.
Esant poreikiui, bus pasirūpinta vertimu.

 

Šios įmonės domisi bendradarbiavimu su Lietuvos įmonėmis:

Bilfinger GreyLogix GmbH (www.greylogix.com/energy-environment/) yra tarptautinė įmonė dirbanti automatizavimo ir pramoninių informacinių technologijų srityje. 23-uose įmonės filialuose Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Danijoje ir Olandijoje dirba virš 600 darbuotojų. Įmonė planuoja, projektuoja ir įgyvendina sudėtingus automatizavimo ir valdymo sprendimus energijos, chemijos, naftos ir dujų, maisto ir gėrimų pramonės įrenginiams. Pagrindinės veiklos sritys yra automatizavimas, E-inžineringas, projektų valdymas ir saugos koncepcijos pramoninių IT srityje. Įmonė kaip inovatyvus techninių paslaugų tiekėjas su puikiomis pramoninių procesų žiniomis aktyviai padeda įgyvendinti sudėtingus, saugius ir efektyvius klientų gamybos procesus. Įmonė domisi kontaktais su projektų vystytojais ir inžinieriais energetikos srityje, įrenginių gamintojais ir operatoriais, procesų automatizavimo srityje dirbančiomis įmonėmis, siekiant optimizuoti įrenginius, įvesti lankstesnį valdymą ir procesus.

Classen Apparatebau Wiesloch (www.caw-wiesloch.de) įkurta 1998 m. pelnė tarptautinį pripažinimą pramoninių aukštos temperatūros šilumos procesų įrangos srityje. Įmonė kuria, projektuoja, gamina bei montuoja aukštos kokybės individualiai pritaikytą pramoninę įranga pramoniniams aukštos temperatūros procesams: šilumos gamybai, procesų šildymui, decentralizuotai elektros gamybai su ORC-generatoriais (angl. Organic rankine cycle), gamybos atliekų deginimui bei terminiam dūmų valymui. Be to įmonė siūlo savo inžinerines paslaugas, ruošia galimybių studijas, detaliuosius ir techninius planus, stebi montavimą, paleidžia įrenginius, atlieką jų priežiūrą bei inspekciją. Įmonė domisi kontaktais su įmonėmis, kurios planuoja naujus gamybinius pajėgumus arba modernizavimą ir turi pramoninių procesų šildymo arba šilumos poreikį, taip pat domina bendradarbiavimas su pramoninės įrangos gamintojais, inžinierių biurais, konsultantais, dirbančiais medžio apdirbimo, popieriaus, plastiko, maisto produktų, chemijos ir naftos perdirbimo pramonės srityse.

ENSPAR Biogas GmbH (www.enspar.de) siūlo platų paslaugų ir gaminių spektrą, kuris įgaliną įgyvendinti biodujų įrenginių projektus nuo individualios idėjos iki rakto. Šalia biodujų jėgainių, kurios yra pritaikytos konkrečiai įmonei pagal joje susidarančius substratus, įmonė tiekia ir pavienius modulius/komponentus organinių atliekų perdirbimui, kurie tinka tiek mažiems įrenginiams, tiek megavatų didumo jėgainėms. Pramonės sričiai įmonė siūlo ypatingai atsparią smulkinimo ir dozavimo bei fermentacijos atliekų sterilizavimo ir pasterizavimo įrangą. Didžiąją komponentų dalį tiekia patikimi partneriai, tačiau kai kuriuos ypatingus specialius komponentus konstruoja ir gamina pati įmonė. Esant poreikiui ENSPAR padeda sukurti finansavimo koncepcijas su stipriais partneriais, kuriems artimos darnios plėtros bei ekologijos idėjos. Įmonė siūlo senų įrenginių audito paslaugas siekiant pašalinti problemas ir optimizuoti procesus. Įmonė ieško kontaktų su potencialiais klientais bei pardavimo partneriais Baltijos šalyse.

Holzenergie Wegscheid GmbH (www.holzenergie-wegscheid.de) specializuojasi medienos dujofikavimo įrenginių gamyboje. Įmonė siūlo visas paslaugas iš vienų rankų: gamybą, pardavimą ir įrenginių servisą. Holzenergie Wegscheid gamina kelių dydžių įrenginius, 65/110 kW ir 125/250 kW, bei įgalina lanksčius sprendimus priklausomai nuo poreikio. Be to įmonė garantuoja įrenginių darbą mažiausiai 7.500 val. per metus. Įmonė nuolat investuoja į tolimesnius technologijos tyrimus, siekiant didinti efektyvumą ir įrenginių patrauklumą. Šiuo metu įrenginiai veikia daugelyje Europos valstybių, tame tarpe ir Latvijoje. Įmonė ieško naujų klientų bei pardavimų partnerių Baltijos šalyse.

 

H-Tech GmbH & Co. KG (www.h-tech.de, www.h-rotoren.com) yra vidutinio dydžio šeimos įmonė, kuri nuo 1998 m. kuria ir gamina kogeneracinius įrenginius (kurenamus gamtinėmis dujomis), vertikalias vėjo jėgaines iki 25 kW (www.h-rotoren.com) bei geoterminius ir oras-vanduo šilumos siurblius. Geoterminiai siurbliai gali turėti papildomą vėsinimo funkciją bei pasižymi labai geru kainos ir kokybės santykiu. Šilumos siurbliai užpildyti FCKW neturinčiu R407C skysčiu. Mažos vėjo jėgainės varomos vertikalaus H-Roto variklio ir turi inovatyvią 7 pakopų stabdymo sistemą. Nereikalingi brangūs ir lengvai gendantys valdymo įrenginiai, todėl investicija yra gana nedidelė bei greitai atsiperkanti. Kogeneracinės jėgainės pasižymi žemomis emisijomis ir dideliu efektyvumu. Šildymo valdymas pilnai programuojamas, yra Bus jungtis duomenų apsikeitimui. Įmonė siūlo įvairių pajėgumų kogeneracinius įrenginius, kurie gali būti naudojami kaip srovės bei šilumos šaltinis tiek įmonėse, tiek daugiabučiuose gyvenamuose namuose. Įmonė ieško prekybos bei serviso partnerių Baltijos šalyse, galima ekskliuzyvinė sutartis.

Schmack Biogas GmbH (www.schmack-biogas.com) yra vienas pirmaujančių Vokietijos biodujų jėgainių gamintojų. Įmonė įkurta 1995 m. , nuo 2010 m. priklauso Viessmann grupei. Šiuo metu ji siūlo savo paslaugas - projektavimą, montavimą, servisą ir operatoriaus veiklą - su Schmack, BIOFerm ir Carbotech prekiniais ženklais ir ir viena iš nedaugelio siūlo visas paslaugas šioje srityje. Šalia techninio serviso yra ypač svarbus mikrobiologinis servisas. Už inovatyvias technologijas ir sprendimus biodujų grupė yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Ji pirmoji išrado biodujų paruošimo iki gamtinių dujų kokybės technologiją. Jos gaminių paletė labai plati, nuo 50 kW iki 20 MW jėgainių, tiekiančių dujas tinklams. Visame pasaulyje pastatyta apie 450 jėgainių. Kita svarbi dukterinės įmonės MicrobEnergy GmbH veiklos sritis yra elektros, šilumos ir mobilumo sektorių apjungimas. Buvo sukurta biologinė metanizavimo technologija, kuri vadinama BiON®-technologija ir skirta elektros kaupimui (Power-to-Gas). Schmack Biogas norėtų susitikti su įmonėmis, projektų plėtotojais, inžinerių biurias, kuriems aktualios šios temos: atliekų perdirbimas biodujų įrenginiuose, biodujų paruošimas atidavimui į tinklus, Power-to-Gas, elektros, šilumos ir mobilumo sektorių apjungimas.

Wulf Johannsen KG GmbH & Co. (www.wulf-johannsen.de) tiekia naujus įrenginius ir atlieka dyzelinių bei dujinių variklių kapitalinį remontą. Taip pat įmonė teikia įvairių variklių nuo 3 kW iki 3 MW kogeneracinių bei biodujų įrenginių, srovės generatorių, siurblių, kompresorių, variklių priežiūros ir remonto paslaugas, įskaitant atsarginių detalių spec. gamybą. Wulf Johannsen remontuoja visų rūšių vėjo jėgainių variklius iki 12 t. Įmonė nori bendradarbiauti su kitomis įmonėmis, siūlančiomis įvairių variklių remonto ir priežiūros paslaugas. Yaip pat įmonė nori teikti esamų bei naujų jėgainių nuo 50 kW iki 3 MW serviso paslaugas. Wulf Johannsen gali tiekti atsargines detales tokios pačios arba geresnės kokybės beveik visų gamintojų ir visų tipų varikliams palankesnėmis kainomis. Galimi personalo mokymai.

Younicos AG (www.younicos.com) Vokietijos -Amerikos technologinė kompanija, kuri kuria ir parduoda energijos kaupimo sistemas ir valdymo programinę įrangą. Įmonė įkurta 2005 m. Berlyne kaip Solon Laboratories, nuo 2009 m. vadinasi Younicos AG. Įmonė integruoja energijos akumuliavimo technologijas, aukšto lygio elektroniką bei valdymo programinę įrangą ir kuria sistemas, atitinkančias aukštus įvairaus dydžio elektros tinklų reikalavimus. Visi sprendimai yra moduliniai, lengvai atkartojami ir nedelsiant paruošti naudojimui. Tikslaus planavimo ir simuliacijos su istoriniais bei aktualiais duomenimis dėka įmonė garantuoja maksimalų planavimo ir investicijų saugumą. Be to, įmonė siūlo savo klientams kaupimo sistemų nuolatinio monitoringo bei techninio aptarnavimo paslaugas. Younicos yra viena pirmaujančių kompanijų, kuriančių išmanius tinklų ir energijos kaupimo sprendimus pažangiausių akumuliacinių technologijų pagrindu. Visame pasaulyje jau instaliuotos 37 baterijų jėgainės, kurių bendra galia 150 MW.

Kontaktinis asmuo:

Jūratė Lemke, tel. +370 5 212 7930;

jurate.lemke@ahk-balt.org.

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?