Apie mus :

Naujienos

 

Pagalba nevyriausybinėms organizacijoms bus suteikiama "NVO teisės institute"

2010-07-22

Nuo liepos mėn. ekspertinio, konsultacinio pobūdžio nevyriausybinė ir ne pelno siekianti organizacija „NVO teisės institutas" savo veiklą tęsia ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

„NVO teisės institutui" norėjome padėti įgyvendinti valstybės nevyriausybinių organizacijų plėtros politiką, todėl nuo liepos mėnesio pakvietėme Institutą įsikurti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Institutui yra suteiktos visos galimybės naudotis mūsų aukštosios mokyklos infrastruktūra", - teigia ISM infrastruktūros direktorius dr. Vilius Kontrimas.

Pasak „NVO teisės instituto" atstovų, atėję į institutą žmonės galės praplėsti savo akiratį bei atrasti naujų galimybių. „Pagrindinė mūsų veiklos sritis - NVO teisė, todėl padėsime rasti atsakymus į visus su tuo susijusius klausimus. Konsultuojame tiek organizacijų narius, vadovus, tiek ketinančius steigti organizacijas ar tiesiog besidominčius pilietinėmis iniciatyvomis. Institutas taip pat aktyviai dalyvauja teisėkūros procesuose. Mes esame atviri naujiems žmonėms, idėjoms ir iniciatyvoms, todėl mielai bendraujame su visais, prisidedame prie kitų organizacijų projektų. Visi, kurie kreipsis, tikrai gaus atsakymus, o jei mes negalėsime padėti, nukreipsime tinkama kryptimi", - sako „NVO teisės instituto" direktorė Vaida Pilibavičiūtė.

„NVO teisės institutas" yra įsikūręs ISM Vadybos ir ekonomikos universitete 112 kabinete (Arklių g. 18 Vilnius). Plačiau apie institutą www.nvoteise.lt.

 

Šaltinis: www.technologijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?