Apie mus :

Naujienos

 

Papildomas Euro seminaras Klaipėdoje lapkričio 19 d.

2014-11-12

Finansų ministerija kviečia į EURO seminarus Klauipėdoje, kuriuose bus pateikti praktiniai patarimai įmonėms, organizacijoms bei gyventojams, padėsiantys sklandžiau pasiruošti Euro įvedimui.

2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis klaipėdiečių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą - ženklą „Perskaičiuota sąžiningai"?

Į šiuos ir kitus Klaipėdos gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks lapkričio 19 d. Klaipėdoje.

Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.

Euro seminarai Klaipėdoje vyks lapkričio 19 d., trečiadienį.

Gyventojams seminaras vyks Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Turgaus g. 8, pradžia 10:15 val.

Verslo atstovams seminaras vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, H. Manto g. 84, pradžia 10:15 val.

Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Seminaro trukmė 1,5 val.

Registraciją gyventojams rasite čia...

Registraciją organizacijoms rasite čia...

Kontaktams:

Agnė Šlivinskaitė, el.paštas agne@ideaprima.lt, tel. (8 5) 2610 555.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?