Apie mus :

Naujienos

 

Parama smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms inovacinei (tiriamajai veiklai) vykdyti

2014-05-15

Mokslo inovacijų ir technologijų agentūra (toliau - MITA) skatina švietimo ir verslo sektorių bendradarbiavimą ir artimiausiu metu (2014 m. II ketvirtį) paskelbs VIENOS DIENOS atvirą kvietimą teikti paraiškas, kurių pagalba smulkaus ir vidutinio verslo įmonės gali gauti paramą inovacinei (tiriamajai veiklai) vykdyti savo organizacijoje.

Socialinių mokslų kolegija siūlo pasinaudoti šia galimybe ir, bendradarbiaujant su ja, pateikti paraišką bei gauti 20000,00 Lt finansavimą Jums aktualių organizacijoje vykstančių procesų ištyrimui.

Pagal priemonės aprašą 20 proc. paraiškos vertės turi būti padengiama nuosavomis lėšomis. Tačiau tam nereikia papildomų investicijų, o šis nuosavas indėlis gali būti padengiamas per darbuotojų darbo užmokestį.

Socialinių mokslų kolegija ir joje dirbantys dėstytojai bei administracijos darbuotojai, skatindami mokslinę veiklą įmonėse, siekia bendradarbiauti su verslo įmonėmis ir siūlo šias paslaugas:

1. Parengti paraišką už Jus.
2. Suteikti konsultacijas administruojant projektą, gavus finansavimą.
3. Teikti tyrimų paslaugas.

Detalesnį pasiūlymą verslo įmonėms rasite čia...

Kontaktai:

Ilma Ruškienė

Karjeros centro vadovė

Socialinių mokslų kolegija

Nemuno g. 2, Klaipėda (206 B kab.)

tel. +370 46 397077

mob. tel. + 370 676 23735

faks. +370 46 397077

el. paštas: karjera@smk.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?