Apie mus :

Naujienos

 

Partnerių paieškos misija į NORVEGIJĄ (Oslo inovacijų savaitė)

2016-09-23

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia informacinių irryšiųtechnologijų (žaidimų technologijų, virtualios realybės kūrėjų), aprangos ir tekstilės pramonės, energetikos, elektronikos, aerokosmoso, sveikatos apsaugos, aplinkos apsaugos (žaliųjų technologijų), transporto bei kitų sektorių įmones (ir klasterius) teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Norvegiją atrankoje. Itin skatinamas pradedančiųjų įmonių (angl.start up) dalyvavimas!

Planuojama atrinkti 12-15 atstovų iš įvairių įmonių. Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę dalyvauti „Oslo Innovation week 2016: Powercouples" (http://oiw.no/) renginuose.

Paraiškų pateikimo terminas - iki š. m. rugsėjo 30 d.Paraiškos teikiamos el. paštu: info@mita.lt.

MITA apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui - iki 1000 eurų.

Daugiau informacijos čia: http://www.mita.lt/lt/tarptautines-programos/partneriu-paieskos-misijos/

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?