Apie mus :

Naujienos

 

Pasaulinio interneto valdymo forumo tarptautinė verslo kontaktų mugė

2010-07-19

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" kviečia Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmones dalyvauti tarptautinėje verslo kontaktų mugėje, kuri vyks Pasaulinio Interneto Valdymo Forumo (angl. Internet Governance Forum, IGF) metu, 2010 m. rugsėjo 15 d., Vilniuje, 14.30 - 17.30 val.

Pasaulinio Interneto Valdymo Forumo, vykdomo Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato ir kasmet pritraukiančio 1,5-2 tūkst. dalyvių iš daugiau nei 100 valstybių, tikslas - suinteresuotų subjektų (angl. multi-stakeholders) dialogas pagrindiniais interneto valdymo klausimais, siekiant skatinti interneto saugumą, stabilumą, plėtrą.

Planuojama, kad verslo kontaktų mugėje „IGF b2b Matchmaking Event" forumo metu dalyvaus virš 100 įmonių iš Baltijos, Skandinavijos, Vakarų ir Rytų Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos bei kitų šalių.

Tai puiki galimybė ir Jūsų įmonei pristatyti savo teikiamas paslaugas, gaminamus produktus bei užmegzti verslo ryšius su kitų šalių kompanijomis vienoje didžiausių kontaktų mugių Baltijos šalyse 2010 metais.

Kiekvienas kontaktų mugėje užsiregistravęs dalyvis turės galimybę pasirinkti įmonę, su kuria norės susitikti forumo metu. Atsižvelgiant į įmonių bendradarbiavimo poreikius, kiekvienam dalyviui bus parengta individuali susitikimų programa.

Dalyvavimas verslo kontaktų mugėje yra nemokamas. Atskira registracija būtina tiek forumui , tiek ir kontaktų mugei.

Jei Jūsų įmonė susidomėjo šiuo pasiūlymu ir pageidautų dalyvauti kontaktų mugėje, prašome užpildyti registracijos formą (anglų kalba) ir atsiųsti iki 2010 m. rugpjūčio mėn. 15 d.

Formos pildymo ar kitais su kontaktų muge susijusiais klausimais maloniai prašome kreiptis į projekto vadovus Gediminą Rickevičių (g.rickevicius@enterpriselithuania.com, tel. 8 5 2649076) arba Živilę Gudaitytę (z.gudaityte@enterpriselithuania.com, tel. 8 5 2194316).

Šaltinis: www.verslovartai.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?