Apie mus :

Naujienos

 

Paskelbtas 2-asis priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ kvietimas!

2017-07-14

Paskelbtas 2-asis priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ kvietimas!
Jau paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai" kvietimas Nr. 2. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia būsimus pareiškėjus į šios priemonės pristatymą, kuris vyks Vilniuje liepos 18 d. 10 val.


Kvietimo biudžetas pradedantiesiems inovatoriams: iki 30 000 000 Eur.

Didžiausia finansavimo suma pradedantiesiems inovatoriams: 400 000 Eur.

 

Atrankos būdas: projektų atranka pagal Priemonę bus atliekama projektų konkurso dviem etapais būdu. Tinkamas pareiškėjas: privatieji juridiniai asmenys (išskyrus mokslo ir studijų institucijas); viešosios įstaigos, vykdančios MTEP veiklas (išskyrus mokslo ir studijų institucijas), kai vykdomos priemonės Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai" projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 2 (toliau - Aprašas) 10.1 ir (ar) 10.2 papunkčiuose nurodytos veiklos.

 

Pradedantysis inovatorius - labai maža arba maža įmonė (privatusis juridinis asmuo, išskyrus mokslo ir studijų institucijas) arba viešoji įstaiga, vykdanti MTEP veiklas (išskyrus mokslo ir studijų institucijas), veikianti ne ilgiau kaip penkerius metus nuo įmonės registravimo iki paraiškos pateikimo įgyvendinančiajai institucijai dienos, kuri nėra skirsčiusi pelno dividendų ar tantjemų mokėjimams ir nebuvo sukurta per susijungimą.

 

Pradedantieji inovatoriai gali pasirinkti dalyvauti kvietime, skirtame brandiesiems inovatoriams. Pradedantiesiems inovatoriams dalyvaujant kvietime, skirtame brandiesiems inovatoriams, taikomos brandiesiems inovatoriams skirtos Aprašo nuostatos

 

Kvietimo tikslas: paskatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (toliau - MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

 

 

MITA kviečia būsimus pareiškėjus į šios priemonės pristatymą 2017 m. liepos 18 d. 10:00 val.

Renginio vieta: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra/ A. Goštauto g. 12-2019, Vilnius.

Registracija - ČIA.

Renginio metu bus pristatytos priemonė „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai", skirta paskatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (toliau - MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?