Apie mus :

Naujienos

 

Paskelbtas kvietimas teikti finansines paraiškas dėl 7BP projektų dalinio finansavimo 2009 m.

2009-02-11

Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra skelbia kvietimą Nr. BP/09/01 teikti finansines paraiškas dėl 7BP projektų dalinio finansavimo 2009 m. Šis kvietimas yra oficialiai paskelbtas leidinio „Valstybės žinios" priede „Informaciniai pranešimai" (2009 m. sausio 16 d. Nr. 4, p. 44). Paraiškas gali teikti juridiniai asmenys, vykdantys 7-osios bendrosios programos projektus, dėl kurių įgyvendinimo yra pasirašytos projektų dotacijos sutartys su Europos Komisija.

 

Daugiau informacijos: http://www.inovacijos.lt/index.php?1508298491

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?