Apie mus :

Naujienos

 

Paskelbtas nacionalinis konkursas "Inovacijų prizas 2009"

2009-10-08

VšĮ Lietuvos inovacijų centras, kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir asociacija „Žinių ekonomikos forumas" jau penktus metus iš eilės rengia Inovacijų prizo konkursą.

Konkursas yra skirtas Lietuvoje registruotoms ir veikiančioms verslo įmonėms, vykdančioms inovacinę veiklą. Dalyvavimas konkurse įmonėms suteikia galimybę pasitikrinti savo inovatyvumą, kurti teigiamą įvaizdį ir didinti žinomumą.

Konkurso laimėtojams bus įteiktas sertifikatas, Inovacijų prizo statulėlė bei suteikta teisė naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

Šiais metais Inovacijų prizo konkursas yra vykdomas keturiose kategorijose:

  • Inovatyvus produktas
  • Inovatyvi įmonė
  • Inovatyvus jaunasis verslininkas
  • Inovacijų šauklys (nominacija skirta žiniasklaidai)

Įmonės, norinčios dalyvauti konkurse, turi užpildyti pateiktą paraiškos formą. Kiekvienai kategorijai pildoma atskira paraiškos forma. Prie paraiškos taip pat gali būti pridedama papildoma informacija, priedai (techninis aprašymas, nuotraukos, video medžiaga - skaitmeniniame formate ir pan.).

Paraiškos priimamos iki 2009 m. lapkričio mėn. 9 d., 17 val.

Paraiškų formas rasite interneto puslapyje www.inovacijuprizas.lt

Dalyvavimas konkurse - nemokamas.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti 2009 m. gruodžio mėn.

Paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus ir paskelbtus vertinimo kriterijus.

Už paraiškoje pateiktos informacijos teisingumą atsako pareiškėjas. Rengiant paraišką, nebūtina pateikti informacijos, turinčios komercinę paslaptį. Konkurso organizatoriai užtikrina informacijos konfidencialumą.

Daugiau informacijos:
Lietuvos inovacijų centras
Jovilė VilčinskienėTel.: 8~5 2356116
El. paštas: j.vilcinskiene@lic.lt

Šaltinis: www.inovacijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?