Apie mus :

Naujienos

 

Paskelbti konkurso "Inovacijų prizas 2010" nugalėtojai

2010-12-10

Įveikdamos visus ūkio krizės simptomus ir investuodamos į savo darbuotojų kūrybines galias Lietuvos įmonės šiemet vėl gausiai dalyvavo Lietuvos inovacijų centro rengiamame nacionaliniame „Inovacijų prizo" konkurse. Šiųmetinis „Ino prizo", kaip jis dažniausiai yra dalyvių vadinamas, akcentas neabejotinai yra investicijos į verslo įmonių darbuotojų gebėjimus, galimybes kurti ir atrasti rinkai patrauklias produktų ar paslaugų naujoves.

Jau tradiciniu tapęs, nacionalinis „Inovacijų prizo" konkursas rengiamas šeštus metus iš eilės, Lietuvos inovacijų centrui organizuojant kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija bei Žinių ekonomikos forumu.

Po kelių atrankos etapų iš kelių šimtų besidominčių konkursų ir arti 50 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas" nugalėtojais nominuota 15 įmonių 4 kategorijose.

Inovatyvios įmonės kategorijoje nugalėjo: UAB „Arginta", UAB „Aurika" , UAB „Baltec CNC Technologies", UAB „Garlita", AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB „Naujoji Ringuva" ir UAB „Traidenis".

Inovatyvaus produkto kategorijoje nugalėjo: UAB" Aconitum" su produktu - maisto papildas „Osteolis" ; UAB „Altechna" su produktu - daugiafunkcinis lazerinis įrenginys „Sollas"; UAB „Baltų lankų" leidykla su produktu - vadovėlių ciklas „Vaivoryškštė"; UAB "Edukacinės sistemos" su produktu - mokomasis portalas vaikams „Mokinukai.lt"; UAB „Rifas" su produktu - vandeniu aušinama 1,5 MW galios dažnio keitiklių sistema; UAB „Vita Baltic International" su produktu - visko-elastinis putų poliuretanas.

Inovatyvaus jaunojo verslininko kategorijoje laimėjo Paulius Žemaitis, vadovaujantis UAB „Arpolis", gaminančiai nestandartinius baldus.

Inovacijų šauklio kategorijoje, skirtoje žiniasklaidai, laimėtoju nominuotas laikraštis „15 min" bei jų naujienų portalas „15min.lt".

Nugalėtojų iškilmingas apdovanojimas įvyks Lietuvos pramonininkų konfederacijos šventiniame renginyje gruodžio 17 dieną Vilniuje. Jo metu bus įteiktos Petro Vileišio vardo nominacijos Lietuvos mokslo patriarchams, verslo lyderiams, pagerbti ir apdovanoti nominacijos ,,Sėkmingai dirbanti įmonė" laureatai, įteikti „Inovacijų prizo" ir kiti apdovanojimai.

Į susitikimą pakviesti verslo, valstybinių ir visuomeninių institucijų atstovai: valstybės vadovai, Seimo frakcijų ir komitetų pirmininkai, ministrai, valstybinių institucijų vadovai.

Konkursas yra skirtas Lietuvoje registruotoms ir veikiančioms verslo įmonėms, vykdančioms inovacinę veiklą. Dalyvavimas konkurse įmonėms suteikia galimybę pasitikrinti savo inovatyvumą, kurti teigiamą įvaizdį ir didinti žinomumą.

Daugiau informacijos apie konkursą: www.inovacijuprizas.lt

Kontaktams:
Justas Jaskonis
Komunikacijos koordinatorius
+ 370 618 18 033
j.jaskonis@lic.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?