Apie mus :

Naujienos

 

Patentinės informacijos savaitė PATINFO 2013

2013-10-09

Lietuvos technikos biblioteka kviečia į Patentinės informacijos savaitės PATINFO 2013 renginius, kurie vyks š.m. spalio 14-18 d. Lietuvos technikos bibliotekoje (LTB) (Šv. Ignoto g. 6, Vilnius) ir jos filialuose Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Informacijos savaitės metu sužinosite, kur ieškoti informacijos apie naujausius pasaulio išradimus, prekių ženklus, dizainą, kokias paslaugas teikia LTB Patentinės informacijos centras (patentų ir prekių ženklų paieškos, technologijų stebėsena, konsultacijos patentavimo, intelektinės nuosavybės (IN) valdymo, informacijos paieškos klausimais), išklausyti pranešimus apie inovacijų diegimą, intelektinės nuosavybės strategijos kūrimą, patentų vertinimą.

Prašome iš anksto užsiregistruoti į pasirinktą renginį tel. (8-5) 262 85 78, el. paštu patent@tb.lt arba programoje nurodytais telefonais/el. pašto adresais kituose miestuose.

Detalesnę informaciją apie PATINFO 2013 rasite adresu http://www.tb.lt/PIC/Naujienos/patinfo2013_programa_prelim.pdf

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?