Apie mus :

Naujienos

 

Patentinės informacijos savaitė PATINFO 2014

2014-10-13

Lietuvos technikos bibliotekos Klaipedos skyrius spalio mėn. 20-24 d. organizuoja patentinės informacijos savaitę PATINFO 2014. Renginių metu bus skaitomi pranešimai apie išradimų patentus, prekių ženklus, specialistai nemokamai mokinami atlikti patentinės informacijos paieškas interneto duomenų bazėse, konsultuojami pramoninės nuosavybės apsaugos klausimais, veiks Patentų klinika.

Renginio programą rasite čia...

Prieš atvykstant į patentinės informacijos savaitės PATINFO 2014 renginius Klaipėdoje prašome užsiregistruoti į pageidaujamą renginį tel. (8 46) 41 04 92 arba el. p. valentinas@tb.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?