Apie mus :

Naujienos

 

Patentinės informacijos savaitė PATINFO 2015

2015-10-09

Lietuvos technikos biblioteka kviečia į kasmet organizuojamą patentinės informacijos savaitę PATINFO 2015, vyksiančią spalio 12-23 d. Klaipėdos skyriuje, Sukilėlių g. 14.

Renginio metu specialistai nemokamai konsultuojami patentinės informacijos paieškos, išradimų patentavimo, prekių ženklų ir dizaino registracijos klausimais. Skaitomas pranešimas „Įvadas į intelektinę nuosavybę". Veikia Patentų klinika (nemokamas telekonferencinis išradėjų konsultavimas apie išradimų patentavimą).

Išankstinė dalyvių registracija tel. (846) 410-491.

Platesnė informacija apie renginį: http://www.tb.lt/PIC/Naujienos/patinfo_2015.htm

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?