Apie mus :

Naujienos

 

Pirmosios Europos Robotų Lygos varžybos Klaipėdoje!!!

2011-04-21

Pirmosios Europos Robotų Lygos varžybos Klaipėdoje!!!

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas balandžio 23 d. 11 val. visus mokslo ir technikos mylėtojus kviečia atvykti į Klaipėdą, LCC Michealsen areną, kur vyks primosios Europos Robotų Lygos varžybos!

 

 

 

 

Renginys siekia padaryti robotikos varžybas atviras, įdomias ir naudingas visiems, nes Europos lygos varžybos tai:

  • vienas didžiausių Europos Robotikos varžybų Europoje, kurioje tikimasi sulaukti daugiau kaip 200 robotų penkiose grupėse;
  • vienintelės Europos varžybos turinčios Rumbo Sumo kategoriją;
  • pasauliniai standartai ir taisyklės;
  • pramogos dalyviams ir lankytojams.

Be robotikos varžybų taip pat vyks renginiai skirti lankytojams - lego sumo vaikams, robotikos- automatikos paroda. Taip pat specialiai lankytojams organizuojama robotikos šou - robotas VS. automobilis, robotų sumo ant vertikalios plokštumos, žmogaus valdomas robotas humanoidas ir kiti siurprizai.

 

Balandžio 23 d., šeštadienį, apsibrėžk savo kalendoriuje ir velykas praleisk inovatyviai! Kokios velykos be robotų? Robotų konstruktoriai renkasi nuo 8 val., o renginio lankytojų laukiame nuo 11 val.

Daugiau informacijos http://www.balticrobotsumo.org

Iki susitikimo 2011 m. balandžio 23 d. Klaipėdoje Michealsen Centre!

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?