Apie mus :

Naujienos

 

Prasideda Inovatyvaus verslo idėjų turnyras

2010-10-07

Spalio 13 d. prasideda VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamas projektas „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras". Pagrindinis šio projekto tikslas - smulkiam ir vidutiniam verslui atstovaujančioms įmonėms nemokamai suteikti žinių, konkrečių patarimų ir realią pagalbą, kad jos galėtų kurti inovatyvų verslą.

Projekto metu konsultacijas bei verslo planų vertinimą teiks kompetentingiausi Lietuvos verslo konsultantai ir ekspertai, vyks informaciniai bei praktiniai renginiai.

„Projektu siekiama, kad jaunos įmonės patikėtų savo jėgomis, atrastų savo stipriąsias puses, sugebėtų įvertinti grėsmes, ištaisytų pirmąsias verslo klaidas bei galėtų išvengti naujų", - sako ŠMTP direktorius Gediminas Pauliukevičius, pridurdamas, jog įgyvendinant projektą tikimasi naujų darbo vietų susikūrimo ir ekonominės naudos valstybei.

Konsultacijos

Projekto teikiamos konsultacijos vertingos ir intelektualine, ir materialine prasme - jas teiks profesionalūs ir pripažinti vadybos, teisės, finansų, rinkodaros sričių ekspertai iš žinomos verslo konsultacijų bendrovės „TMD partners". Konsultacijos vyks šiais klausimais:

* naujų inovacinių įmonių steigimo ir inovatyvaus verslo plėtros;
* šiuolaikiškų vadybos metodų diegimo;
* rinkos analizės ir naujų produktų rinkodaros;
* intelektinės nuosavybės teisių.

Renginiai

Projekto metu jo dalyviai kviečiami į Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Vilniuje organizuojamus renginius:

* Informacinius renginius, kuriuose bus teikiama informacija apie projekto teikiamas galimybes;
* Metodologiniuose kūrybiškumo lavinimo renginiuose.

Informaciniai renginiai apie projekto teikiamas galimybes:

* spalio 13 d. Vilniuje
* spalio 18 d. Klaipėdoje (Klaipėdos mokslo ir technologijų parke)
* spalio 19 d. Tauragėje
* spalio 20 d. Kaune
* spalio 27 d. Panevėžyje
* spalio 28 d. Telšiuose
* spalio 29 d. Šiauliuose
* lapkričio 3 d. Utenoje
* lapkričio 4 d. Alytuje
* lapkričio 5 d. Marijampolėje

Verslo planų ir idėjų vertinimas

Projekto dalyviai savo verslo planus galės pateikti ekspertų vertinimui užsiregistravę www.versloturnyras.lt. Aprašę savo idėjas pagal čia pateiktus reikalavimus, kartu su klausimais ekspertams projekto dalyviai jas įdės į sistemą. Konsultantai atsakys į klausimus, rašys komentarus, pastabas ir patarimus, taip pat vertins verslo plano idėją, jo rinkodaros ir finansų dalis. Atsakymus į savo klausimus matys tik užsiregistravęs sistemoje konkretus projekto dalyvis.

Projekto partneriai: VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija.

Šaltinis: www.inovacijos.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?