Apie mus :

Naujienos

 

Prasideda Verslo plano turnyro mokymų ciklas

2010-11-22

Š.m. gruodžio 3 d. KMTP startuoja žymiausių Lietuvos verslo konsultantų interaktyvių metodologinių mokymų ciklas - VŠĮ Šiaurės miestelio technologijų parko įgyvendinamo projekto „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras" dalis.

Mūsų šalies gyventojams suteikiama neeilinė galimybė nemokamai dalyvauti ES finansuojamuose seminaruose. Iki kovo 3 d. didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje - vyks 20 metodologinių mokymų sesijų.

Siekiama, kad kuo daugiau inovatyvių įmonių atstovų turėtų galimybę susipažinti su visomis projekto teikiamomis paslaugomis bei nauda, užmegzti naudingus ir perspektyvius partnerystės ryšius, pasisemti naujų minčių verslo plėtrai bei išugdyti naujus kūrybiškumo įgūdžius, kuriuos galėtų sėkmingai taikyti verslo valdymo ir planavimo procesuose.

Renginių metu, taikydami praktinius kūrybiškumo instrumentus, analizuojame ir vertiname kasdienes verslo aplinkos situacijas, kartu su įmonėmis ieškome tinkamiausių sprendimų kylančioms problemoms spręsti.

Renginiuose apimamos įvairios ir aktualios verslui temos, tokios kaip verslo planavimas ir valdymas, inovacijų marketingas, finansai, idėjų vertinimas ir inovatyvaus verslo specifika.

Projekto pabaigą vainikuos „Invatyvaus verslo idėjos Lietuvoje" - projekto metu gimusių inovatyvių produktų ir paslaugų pristatymas. Potencialius investuotojus, verslo, mokslo bei valstybinių institucijų atstovus supažindinsime su projekto pasiekimais, apdovanosime geriausių idėjų savininkus.

Artimiausias interaktyvus vienos dienos seminaras tema - „Kūrybiškumo metodologijos versle" vyks jau 2010 lapkričio 24 d. nuo 10 valandos Šiaulių verslo inkubatoriuje, Aušros al. 66 A.

Daugiau informacijos apie projekto „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras" mokymus skaitykite: http://www.versloturnyras.lt/index.php/renginiai/97

Apie gruodžio 3 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyksiantį renginį skaitykite čia...

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?