Apie mus :

Naujienos

 

Prasidėjo atranka į "Žinių ekonomikos įmonės 2015" apdovanojimus

2016-01-11

Žinių ekonomikos forumas kviečia visas Lietuvos įmones, investuojančias į žinias, idėjas, netradicinius sprendimus ir inovacijas, dalyvauti rinkimuose „Žinių ekonomikos įmonės 2015".

Žinių ekonomikos forumo organizuojama „Žinių ekonomikos įmonės" iniciatyva - skirta pagerbti pažangiausius ir inovatyviausius Lietuvos verslus, paskatinti jaunas, sėkmingai veikiančias aukštųjų technologijų sektoriaus įmones ir ugdyti verslo, valdžios ir visuomenės suvokimą apie žinių ir inovacijų svarbą stabiliai šalies ekonomikai, socialinei gerovei, darniam ūkio vystymuisi ir pažangai.

 

Apdovanojimai bus įteikti trims skirtingų sričių įmonėms:

  • pažangiausiai aukštųjų technologijų įmonei;
  • pažangiausiai tradicinės pramonės įmonei;
  • pažangiausiai paslaugų sektoriaus įmonei.

Kviečiame iki 2016 m. sausio 20 d. pildyti „Žinių ekonomikos įmonės 2015" atrankos anketą, kurią rasite čia...

„Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė 2015"

Nuo 2008 m. Žinių ekonomikos forumo narės - EKSMA grupės - iniciatyva kasmet įteikiamas specialus apdovanojimas Sėkmingiausiai jaunai aukštųjų technologijų įmonei, kuriai skiriamas 3000 EUR piniginis prizas. „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė 2015" atrankos anketa.

Taip pat šiais metais pirmąjį kartą EKSMA grupės iniciatyva apdovanosime asmenį, kuris savo asmenine iniciatyva, patarimais, pagalba ir įvairiais kitais veiksmais aktyviai ir rezultatyviai prisideda prie Lietuvos inovacijų ekosistemos tobulinimo. Nominacijos „Inovacijų švyturys" nugalėtojui skiriamas 1000 EUR piniginis prizas.

Jeigu pažįsti žmogų arba pats esi toks, kuris:

1. Savo asmeniniu pavyzdžiu yra lyg kelrodis kitiems

2. Asmeninę naudą aukoja, kad galėtų padėti kitiems

3. Noriai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi

4. Savo veiksmais (ne tik pinigais) inicijuoja realius pokyčius

5. Dažniau ieško bendrumų, o ne skirtumų

6. Daugiau dėmesio skiria stiprybėms sustiprinti, o ne silpnybėms susilpninti ir t.t.

„Inovacijų švyturys"atrankos anketą rasite čia...

Pažangiausias įmones ir „Inovacijų švyturį" 2016 m. vasario 26 d. pasveikins ir apdovanojimus įteiks Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Daugiau informacijos rasite http://zei2015.zef.lt/

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?