Apie mus :

Naujienos

 

Prezidentė įteiks apdovanojimus žinių ekonomikos įmonėms

2014-12-22

Lietuvos verslas jau vienuoliktą kartą kviečiamas dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės" rinkimuose. Pažangiausias šalies įmones vasario mėnesį pasveikins ir apdovanojimus įteiks Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Apdovanojimai bus įteikti perspektyviausioms aukštųjų technologijų, tradicinės pramonės ir paslaugų sektoriaus įmonėms. Nuo iniciatyvos pradžios „Žinių ekonomikos įmonės" vardas suteiktas daugiau kaip 30 inovatyvių įmonių.

„Kviečiame visas įmones, kurios nuolat ieško netradicinių sprendimų, nestokoja kūrybiškumo kuriant naujus produktus, technologijas ar diegiant vadybines inovacijas ir, svarbiausia, kurios yra atviros, nebijo dalintis savo pasiekimais bei nori būti pavyzdžiu šalies verslui, dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės 2014" rinkimuose", - ragina Žinių ekonomikos forumo direktorius Edgaras Leichteris.

„Žinių ekonomikos įmonė 2013" vardą pelniusios pažangius ateities technologijų sprendimus kuriančios įmonės „Etronika" direktorius Kęstutis Gardžiulis gautą apdovanojimą vertina kaip pripažinimą ir patvirtinimą, kad įmonė eina teisinga linkme. „Šis apdovanojimas privertė stabtelti ir pažvelgti į viską iš laiko perspektyvos - kokį tolimą kelią nukeliavome, kiek minčių ir idėjų realizavome. Nėra stipresnės jėgos už žmonių komandą, kuri turi aiškų užsibrėžtą tikslą ir kurios kiekvienas narys yra vienodai suinteresuotas to tikslo siekti. Todėl galiu drąsiai teigti, šis įvertinimas - tai visos „Etronika" komandos nuopelnas, darbuotojų smalsumo, žingeidumo ir noro tobulėti rezultatas", - pasakoja vadovas.

Detalesnė informacija: http://www.zef.lt/naujienos/prezidente-iteiks-apdovanojimus-ziniu-ekonomikos-imonems/

Šaltinis: Žinių ekonomikos forumas.

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?