Apie mus :

Naujienos

 

Prof. A. Salmineno (Suomija) pranešimo apie 3D spausdinimą medžiaga

2017-04-10

Prof. A. Salmineno (Suomija) pranešimo apie 3D spausdinimą medžiaga
Balandžio 10 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke pranešimą „Current status and prospects of additive manufacturing" skaitė Suomijos Lappeenranta technologijų universiteto profesorius Antti Salminenas.

Mokslininkas vadovauja žinomai pasaulyje laboratorijai „Laser Processing - LUT Laser", kurios specializacija - 3D metalinių detalių spausdinimas. 3D spausdinimu arba adityvine gamyba (angl. additive manufacturing) vadinamos įvairios beatliekinės gamybos technologijos, įgalinančios produktą formuoti sluoksnis po sluoksnio. Modernios, greitos, beatliekės technologijos sudėtingų struktūrų, neišardomų junginių arba prototipų gamybai plačiai atveria duris individualizuotiems užsakymams, naujiems verslo modeliams. Nauji gamybos būdai - platus žingsnis siekiant gamybos skaitmenizavimo - tai 3D modeliavimas, dizaino optimizavimas, virtualus testavimas, nuotoliniai kontrolės, matavimo metodai ir daug kitų dalykų, su kuriais susidursime artimiausioje ateityje.

 

Plastiko ar gipso gaminių spausdinimas pasaulyje jau gan paplitęs, tačiau metalo gaminių spausdinimą įsisavina tik maža pramonės segmentų dalis, pavyzdžiui, gaminančios oro transporto priemones ar tam tikras medicinos paslaugas teikiančios įmonės.

Dalijamės pranešimo medžiaga ir tikimės, kad susipažinti su ja bus naudinga tiek technologinių įmonių specialistams, tiek studentams!

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?