Apie mus :

Naujienos

 

Renginys norintiems savo idėjas paversti sėkmingu verslu

2014-04-10

Turi naują, inovatyvią idėją, tačiau nežinai kaip ją parduoti ? Stokoji žinių, gebėjimų ir pasitikėjimo vystant verslo idėją? Ieškai partnerių ir investuotojų verslo idėjai įgyvendinti? Vadovaukis verslo aksioma - būti laiku ir tinkamoje vietoje.

Kviečiame dalyvauti projekto Inovatyvaus verslo kūrimo skatinimas (INOVEKS) INFORMACINIAME RENGINYJE, kuris vyks 2014 m. balandžio 16 d. (trečiadienį) 14 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje (101 auditorija), adresu: Herkaus Manto g. 84 (Klaipėdos universiteto miestelyje).

Renginyje dalyvaus Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parko atstovai, Klaipėdos universiteto konsultantai.

Kvietimą į renginį rasite čia...

Pristatęs savo verslo idėją turi galimybę:

  • Nemokamai gauti ekspertines konsultacijas verslo idėjos vystymo, įmonės steigimo, patentavimo, finansavimo ir kitais klausimais;
  • Patikrinti savo idėją ir išklausyti kitų nuomones;
  • Gauti pagalbą steigiant įmonę Klaipėdoje.

Pateikti verslo idėją ir rasti daugiau informacijos apie projektą galite Klaipėdos universiteto puslapyje: http://www.ku.lt/id/struktura/pletros-skyrius/projektu-igyvendinimas/

Kontaktiniai asmenys:

Projekto vadovas Kornelijus Danilevičius, tel. 39 85 03 , el. p. kornelijus.danilevicius@ku.lt

Renginių organizatorės: Dalia Balilionienė - dalia.balilioniene@ku.lt; Rasa Povilaitienė - rasa.povilaitiene@ku.lt

Plačiau apie projektą skaitykite nuoroda http://www.kmtp.lt/index.php/projektas-inoveks

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?