Apie mus :

Naujienos

 

Renginys "Versli Lietuva" - ateik, sužinok, tapk pats sau šeimininku!

2010-05-18

Visus, turinčius idėjų ir norinčius pradėti dirbti sau, kviečiame dalyvauti verslo skatinimo renginyje „Versli Lietuva", vyksiančiame Vilniuje, Litexpo, gegužės 27-28 dienomis. Tai unikali proga išgirsti vertingų patarimų ir užduoti rūpimus klausimus verslo pradžios ekspertams.

 

Dviejų dienų programoje jūsų lauks ekonomistų, mokesčių, ES paramos ekspertų, investuotojų, psichologų, patyrusių verslininkų pranešimai, individualios konsultacijos, įkvepiančios sėkmės istorijos, naudingi kontaktai, bankų pasiūlymai verslą pradedantiesiems.

 

Dalyvavimas NEMOKAMAS.

Daugiau informacijos rasite KVIETIME:

Išsami renginio „Versli Lietuva" PROGRAMA:

*Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti programą.

Inicijuoja: ES paramos logo, ŪM logo, FM logo, LVPA logo, SME week logo

Prisijunk prie „Verslo kelio"! Registruokis www.verslovartai.lt

 

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?