Apie mus :

Naujienos

 

Robotų konstravimo pamokėlės - mokykis iš geriausių!

2009-11-18

PRANEŠIMAS SPAUDAI 2009 m.                                                                                              lapkričio 17 d.

 

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotų tarptautinių robotų kovos nugalėtojai dalinsis savo žiniomis apie robotų konstravimą. Nemokamose pamokose galės dalyvauti visi norintys. Į robotų konstravimo pamokėles kviečiame lapkričio 19 d. 17 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

„Nusipirkti gamykloje surinktą robotuką gali kiekvienas, tačiau ne dažnas gali pasigirti galįs sukonstruoti jį savo rankomis. Tikimės pritraukti kūrybingo ir inovacijomis besidominančio jaunimo. Neabejojame, kad technika besidomintys jaunieji kūrėjai vėliau taps puikiais savo srities specialistais ir padės Lietuvoje populiarinti novatoriškas idėjas ir technologijas " , - sakė KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Pamokėlėse bus teikiama ir praktinės, ir teorinės žinios, padėsiančios suprasti robotų konstravimo subtilybes. Teorinėje dalyje bus nagrinėjama, kokių žinių bei pasiruošimo reikia norint sukonstruoti sumo kautynių robotą. Praktinėje dalyje dalyviai susipažins su jau sukonstruotais robotais, išmoks jų pagaminimo paslaptis.

Robotus konstruoti padės: Vitalij Rodnov, Egidijus Vedeikis, Dmitrij Fiodarov.

Projekto rėmėjai: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas; IRobot.

Pranešimą parengė:

Klaipėdos mokslų ir technologijų parkas
Andrius Sutnikas
Tel. nr. 868637681
El. p. projects@kmtp.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?