Apie mus :

Naujienos

 

Sausio 25 d. Kaune vyks mokslo pažintinė paskaita "Didžiausios pasaulio observatorijos"

2010-01-21

Nuo Havajų aukštikalnių iki Lietuvos. Įspūdinga kelionė aplink pasaulį, aplankant didžiausias pasaulio observatorijas, mokslines institucijas, kuriose stebimi ir tiriami dangaus kūnai ir tolimieji objektai.

Šios pažintinės kelionės metu observatorijos pravers kupolus ir leis pažvelgti į jų vidų iš arti. Galingais teleskopais darytos unikalios nuotraukos kvies pasižvalgyti po tolimiausias Visatos gelmes. Nepraleiskite šios galimybės.

Paskaita vyks sausio 25 d. 18 00 val. Kauno įvairių tautų kultūrų centre (Šv. Gertrūdos.g. 58), Kaunas.

Pranešimą skaito lektorė, Lietuvos astronomų sąjungos (LAS) narė Diana Krivcovaitė.

Registracija nurodant informaciją apie dalyvavimą adresu internete...

Šaltinis: www.technologijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?