Apie mus :

Naujienos

 

Sausio mėnesį daugiausia sutarčių pasirašyta pagal priemonę "E-verslas LT"

2010-02-01

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau Agentūra) informuoja, kad per pirmąjį šių metų mėnesį pasirašyta 91 sutartis su projektų vykdytojais. Projektams įgyvendinti pagal pasirašytas sutartis skirta 35,2 mln. Lt iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų.

Daugiausia sutarčių pasirašyta pagal priemonę „E-verslas LT" - 30. Elektroninio verslo projektams įgyvendinti skirta 4,8 mln. Lt. Pagal priemonę „Naujos galimybės" pasirašytos 27 sutartys už 4,7 mln. Lt. Pasirašytos 22 sutartys su projektų vykdytojais pagal priemonę „Procesas LT", jiems skirta 1,5 mln. Lt.

Taip pat nemažai (10) sutarčių už daugiau nei 28 mln. Lt pasirašyta pagal pastatų renovavimui skirtas priemones: „Pastatų renovavimas nacionaliniu lygiu" ir „Pastatų renovavimas regioniniu lygiu".

Vienas didžiausių projektų dėl kurio įgyvendinimo sausio mėnesį buvo pasirašyta sutartis - Druskininkų vaikų reabilitacijos sanatorijos „Saulutė" renovacija. Projektui įgyvendinti skirta 7,8 mln. Lt iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų. Kauno kolegijai renovuoti skirta 6,4 mln. Lt. Šiaulių kolegijos pastatams renovuoti (2 projektai) skirta 5,1 mln. Lt. Visi šie projektai įgyvendinami pagal priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas nacionaliniu lygiu".

Daugiau informacijos apie pasirašytas sutartis su projektų vykdytojais galite rasti čia bei Agentūros Informavimo skyriaus tel. (8 5) 2687403.

Šaltinis: www.lvpa.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?