Apie mus :

Naujienos

 

Savaitgalį Klaipėdos "Rodman Robotics" klubo nariai aplankė Panevėžio Instituto robotikos laboratoriją

2012-02-03

Savaitgalį Klaipėdos "Rodman Robotics" klubo nariai aplankė Panevėžio Instituto robotikos laboratoriją. Ekskursiją organizavo Klaipėdos Mokslo ir Technologijų Parkas ir Panevežio instituto destytojas Prof.Dr. Vytenis Sinkevičius.Tai buvo puiki proga jauniems klubo nariams "gyvai" pamatyti pramoninius robotus. Dauguma robotų laboratorijoje atsirado po Ekrano gamykols uždarymo. Robotai laboratorijoje yra globojami ir lepinami, mėgsta pažaisti su svečiais. Fanuc geltonasis robotukas vaišino mus gira, meistriškai pilstant gėrimą iš butelio į stiklinę. ABB robotas demonstravo savo gebėjimą sudėti siena iš plytų, o dar vienas robotukas bandė perprasti frezavimo profesiją, ir jam irgi visai neblogai sekėsi.Matemė ir "Indiana Džonsą", robotą (tiksliau netgi du robotus) - aukso ieškotojus, kurie šiais metais Kaune varžysis dėl dydžiojo prizo- aukso maišo.Sužinojome, kad laboratorijoje gyvena mažasis robotas-žmogelis (30-ies centimetrų ūgio robotukas). Pagaliau Klaipėdoje gyvenentis robotas-humanoidas susiras sau mechaninį draugą Panevėžyje! Gerb. p. Vytenis mums papasakojo apie laboratorijos pasiekimus ir tikslus. Jauni energingi studentai laboratorijoje eksperimentuoja su įvairių tipų robotais, mėginant juos įdarbinti žmonių labui. Laboratorija bendradarbiauja su inovacinemis Lietuvos įmonėmis, kurdama robotizuotą Lietuvos ateitį.

Mes tikimes, kad "Rodman Robotics" vizitas į Panevėžį suvienys Lietuvos robotų entuziastus ir taps sėkmingo bendradarbiavimo pradžia.

Daugiau informacijos rasite adresu:

http://blog.elektronika.lt/robotai/2012/01/30/panevezio-robotai/

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?