Apie mus :

Naujienos

 

Seminarai pagal priemonių "Naujos galimybės" ir "E-verslas LT" naujus kvietimus

2010-09-09

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (Agentūra) visus besidominčius galimybe teikti paraiškas pagal naujai paskelbtus priemonių „Naujos galimybės" (VP2-2.1-ŪM-04-K) ir „E-verslas LT" (VP2-2.1-ŪM-02-K) kvietimus kviečia į nemokamus informacinius seminarus Kaune bei Vilniuje.

Seminaro metu Agentūros ir VšĮ Lietuvos inovacijų centro atstovai pristatys bendruosius ir specialiuosius reikalavimus pagal priemonių „Naujos galimybės" ir „E-verslas LT" finansavimo sąlygų aprašus, paaiškins paraiškų pildymo tvarką ir atsakys į klausimus.

Priemonės „Naujos galimybės" lėšomis bus finansuojamas įmonių ir jų produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose, kontaktų mugėse, verslo misijose (kūrybinių industrijų atveju papildomai ekspozicijose, festivaliuose, madų šou), įskaitant pristatymui reikalingos rinkodaros medžiagos parengimą, taip pat gaminių, kuriuos planuojama eksportuoti, sertifikavimas.

Priemonės „E-verslas LT" lėšomis bus finansuojamas programinės įrangos, patentų ir licencijų, projekto veikloms vykdyti reikalingos įrangos įsigijimas.Abiejų šių priemonių tikslas - padidinti įmonių produktyvumą.

Detalesnė informacija internete nuoroda http://www.lvpa.lt/lt/content/viewitem/31774/

Šaltinis: www.lvpa.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?