Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras apie Japonijos rinką

2011-04-01

„Eksportuojančioji Lietuva" ir „Japonijos užsienio prekybos organizacija" (JETRO) š.m. balandžio mėn. 7 d. (ketvirtadienį) 13.00 - 17.00 val. rengia nemokamą seminarą "Lietuvos verslo galimybės Japonijoje". Renginys vyks Ūkio ministerijos 212 salėje, Gedimino 38/2, Vilnius.

Japoniją ištikusi stichinė nelaimė ir įvykiai Fukushima atominėje elektrinėje sukrėtė visą pasaulį. Tačiau Japonija neabejotinai ir toliau išliks trečia didžiausia pasaulyje ekonomika po Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kinijos bei svarbi Europos Sąjungos prekybos partnerė. Lietuvos verslas veikdamas globalios rinkos sąlygomis privalo išnaudoti visas naujas galimybes. Juolab, kad turime patirties dirbant su partneriais iš Japonijos. Šiuo metu į Japoniją eksportuojame medienos, tekstilės gaminius, lazerinius įrenginius ir kitą lietuviškos kilmės produkciją.

Seminaro metu bus pristatyta Japonijos rinkos apžvalga ir perspektyvos, verslo kultūros skirtumai, praktiniai darbo su šia rinka patarimai ir įmonių patirtis. Seminaro tikslas - supažindinti Lietuvos įmones su Japonijos rinka, skatinti Lietuvos įmonių gaminių ir paslaugų eksportą į šią šalį.

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti seminare. Apie dalyvavimą prašome pranešti „Eksportuojančioji Lietuva" projektų vadovui Gediminui Rickevičiui, tel. (8-5) 264 9076 arba el. paštu mailto: g.rickevicius@enterpriselithuania.com iki š.m. balandžio 6 d.

Dalyvavimas seminare nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.

Kvietimas

 

Programa

 

Seminaro kalbos - lietuvių ir anglų (su sinchroniniu vertimu).

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?