Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Atsakingas verslas - įmonės socialinė atsakomybė ir žalio verslo principai"

2011-10-19

Seminaras "Atsakingas verslas - įmonės socialinė atsakomybė ir žalio verslo principai"

Š.m. spalio 25 d. (antradienį) 15 val. KMTP konferencijų salėje vyks nemokamas seminaras "Atsakingas verslas - įmonės socialinė atsakomybė ir žalio verslo principai", skirtas smulkaus ir vidutinio verslo atstovams.

Pasak seminaro lektoriaus A. Nečejausko „Šiandien prekes ir paslaugas padeda parduoti marketingas, bet rytoj padės parduoti pasitikėjimas, reputacija, skaidrumas ir atsakomybė...Verslui turi rūpėti ne tik pelno siekimas, bet ir pelno siekimo būdai, nes šiuolaikinio verslo sėkmė labiausiai priklauso nuo to, kaip verslas sugeba integruotis į aplinką ir jausti visuomenės socialines nuotaikas".

 

Taigi seminaro metu bus nagrinėjamos tokios temos:

  • Nauda, kurią įmonė gauna iš socialinės atsakomybės;
  • Žalio verslo principai, gerieji ir blogieji pavyzdžiai;
  • Ko reikia, norint tapti socialiai atsakingu verslininku?
  • Seminaro metu taip pat bus pristatomas socialiai atsakingo ir aplinkai draugiško verslo pavyzdys. Gerąja patirtimi dalinsis UAB „Druka" vadovas Algirdas Apulskis.

Kvietimą į seminarą rasite čia...

Registruokitės į seminarą telefonu (85) 273 59 19 arba el.paštu projektai@ozonas.lt  iki 2011 m. spalio 24 d. 

Seminaro lektorius: Artūras Nečejauskas, ekologiškos kultūros gido „Ozonas" leidėjas.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?