Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Atsiverianti Vokietijos darbo rinka - naujos galimybės Lietuvos eksportui"

2011-04-28

Netrukus ir Lietuvos piliečiams atsivers Vokietijos darbo rinka, kuri, tikėtina, suteiks naujų impulsų sėkmingai Lietuvos eksportuotojų veiklai šioje šalyje. Šia aktualia tema š.m. gegužės 5 d. VšĮ "Eksportuojančioji Lietuva" kartu su advokatų kontora Šarka, Sabaliauskas, Jankauskas ir BDO auditas ir apskaita, UAB projekto „Lietuvos įmonių konsultavimas ir mokymai stiprinant regioninį verslo potencialą" rėmuose - "Eksporto Akademija" - rengia seminarą „Atsiverianti Vokietijos darbo rinka - naujos galimybės Lietuvos eksportui"

Seminaro metu bus pristatyta Vokietijos rinkos apžvalga ir perspektyvos, teisinė ir mokestinė aplinka, įmonės steigimo galimybės, praktiniai darbo su šia rinka patarimai ir įmonių patirtis.

Renginio programą rasite čia... 

Dalyvavimas seminare nemokamas. Seminaro kalbos - lietuvių ir vokiečių (su sinchroniniu vertimu).

Renginys vyks viešbutyje „Crowne Plaza" (M.K.Čiurlionio g. 84, Vilnius).

Registracija iki š.m. gegužės 4 d., nurodant įmonės dalyvių kontaktinę informaciją: tel.: 8 5 219 4315 arba el.paštu: r.nedzinskiene@enterpriselithuania.com  .

Seminaras bus tiesiogiai transliuojamas ir internetu www.verslilietuva.lt  

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?