Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras: „Dalyvavimas tarptautinėse parodose: praktiniai patarimai“

2016-10-10

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia Vakarų Lietuvos regiono įmones aktyviai dalyvauti seminare „Dalyvavimas tarptautinėse parodose: praktiniai patarimai".

Vienas iš populiariausių verslo partnerių paieškos būdų yra dalyvavimas tarptautinėse parodose, todėl šio seminaro dalyviai gaus išsamią informaciją, kaip pasiruošti dalyvavimui užsienio parodose. Sužinos niuansus, ko reikalauja užsienio parodų organizatoriai iš dalyvių, bei ko reikalauti iš organizatorių, kad dalyvavimas parodoje būtų sklandus.

Įmonės dažnai nevienodai paskirsto dėmesį visiems parodos etapams - prieš parodą, jos metu ir pasibaigus, todėl bus aiškinama kaip tinkamai pasiruošti parodai, kokie yra pagrindiniai darbai tarptautinės parodos metu ir po jos.

Dalyvavimas seminare nemokamas.

Lietuvos pramonininkų konfederacija įgyvendina projektą „Lietuvos pramonė eksportui PRAM LT" pagal priemonę „Naujos galimybės LT". Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų regioninės plėtros fondo.

Seminaro pranešėjas: Tadas Robertas Dilys - yra įmonės UAB „Autarė" direktorius. UAB „Autarė", organizavusi daugiau kaip 720 Lietuvos Nacionalinių stendų užsienio parodose, nori pasidalinti su Jumis savo sukaupta patirtimi.

Seminaro laikas: 2016 m. spalio 25 d. 9 val.

Seminaro vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Vilhelmo Berbomo g. 10-101, Klaipėda

Dalyvių skaičius ribotas, tad maloniai kviečiame registruotis čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvu6C3JDax3Pq2OVO27trhKkpc9O3yiZc30LgJzWy-m0pUwA/viewform

Registracija vyksta iki spalio mėn. 21 d.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

Erika Zavackienė, Inovacijų vadybininkė, el.p. erika@kmtp.lt; mob.tel. +370 684 50212.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?