Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras-diskusija "Parama klasterių plėtrai: ar spėsime į nuvažiuojantį traukinį?"

2011-03-25

Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra ir Eksportuojančiąja Lietuva 2011 m. kovo 29 d. organizuoja seminarą-diskusiją „Parama klasterių plėtrai: ar spėsime į nuvažiuojantį traukinį?".

Paramos priemonės "Inoklaster LT" ir "Inoklaster LT+" skirtos inicijuoti, skatinti ir spartinti Lietuvos pramonės šakų ir sektorių subjektų bendradarbiavimą, formuojant bei plėtojant perspektyvius bendradarbiavimo modelius bei formas (klasterius). To pasėkoje didinti jų tarptautinį konkurencingumą.

Pagal priemonę „Inoklaster LT" bus finansuojama klasterio koordinatoriaus veikla, susijusi su tyrimų, kurių reikia klasteriui plėtoti, atlikimu, klasterio rinkodaros, skirtos naujiems klasterio nariams pritraukti, organizavimu, klasterio bendro naudojimo (atviros prieigos) infrastruktūros valdymu ar administravimu, mokymo programų, seminarų ir konferencijų rengimu, siekiant skatinti klasterio narius keistis žiniomis, patirtimi ir t.t.

Pagal priemonę „Inoklaster LT+" bus finansuojamos visos klasterio koordinatoriaus investicijos, susijusios su klasterio mokymo ir tyrimų centro infrastruktūra, bendro naudojimo (atviros prieigos) mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros infrastruktūra.

Renginio programą rasite čia...

Prašome registruotis į seminarą-diskusiją el. paštu m.garmute@lic.lt iki 2011 m. kovo 28 d., 16 val.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Mildą Garmutę tel. (8~5) 235 6116 arba el. p. m.garmute@lic.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?