Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Ekologiško transporto infrastruktūros plėtra Baltijos šalyse"

2011-04-15

Balandžio 28 d. 9.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su Kuržemės verslo inkubatoriumi (Liepoja) ir Latvijos įmone „Eltus" kviečia dalyvauti seminare „Ekologiško transporto infrastruktūros plėtra Baltijos šalyse".

Renginio tikslas - pristatyti Baltijos miestuose vykdomus ekologiško transporto projektus bei aptarti eko-transporto plėtros galimybes Baltijos šalyse.

Pranešimus skaitys Latvijos ir Lietuvos ministerijų, savivaldybių atstovai. Be valdžios institucijų seminare taip pat dalyvauja įmonių „Eltus" bei „Nissan" Latvijos skyriaus vadovai. 

Seminaro metu visi norintys galės ne tik diskutuoti, užmegzti naudingų kontaktų, bet ir išbandyti elektra varoma „Nissan" automobilį.

Renginio programą rasite čia...

Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas(H. Manto g. 84, Klaipėda), konferencijų salė (101 kab.).

Renginio kalba: anglų

Registracija: užpildyti registracijos formą galite čia...  , registracija vykdoma iki balandžio 21 d., dalyvių skaičius ribotas.

Iki susitikimo KMTP balandžio 28 d.!

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?