Apie mus :

Naujienos

 

SEMINARAS „ ES FONDŲ PARAMA BENDRIEMS MOKSLO-VERSLO PROJEKTAMS“

2015-10-02

Lietuvos taikomųjų mokslų akademija ir VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą, kuriame bus pateikta aktuali informacija potencialiems pareiškėjams paramai gauti.

Lietuvos Respublikos ūkio ir švietimo ministerijos parengė teisės aktų projektus, kuriuos nustatyta tvarka patvirtinus dar 2015 m. bus galima teikti paraiškas ES fondų paramai gauti projektams, numatantiems naujų arba patobulintų produktų prototipų, procesų ar paslaugų kūrimą ir taip paskatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus MTEP veiklas ir/arba paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

Š.m. spalio 9 d. 13 val. vyksiančiame seminare, kurį organizuoja Lietuvos taikomųjų mokslų akademija ir VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, bus pateikta aktuali informacija potencialiems pareiškėjams paramai gauti.

Seminare aktualią informaciją pristatys ir į dalyvių klausimus atsakys Klaipėdos universiteto dėstytoja dr. Rasa Viederytė, turinti 10-ies metų patirtį, ruošiant paraiškas ES struktūrinių fondų paramai gauti ir administruojant paramą gavusius projektus.

SEMINARO „ ES FONDŲ PARAMA BENDRIEMS MOKSLO-VERSLO PROJEKTAMS" PROGRAMA:

1. 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „MOKSLINIŲ TYRIMŲ, EKSPERIMENTINĖS PLĖTROS IR INOVACIJŲ SKATINIMAS" priemonės NR. J05-LVPA-K „INTELEKTAS. BENDRI MOKSLO-VERSLO PROJEKTAI" projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas ir komentarai;

2. Verslo plano finansavimui gauti pagal Lietuvos 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „MOKSLINIŲ TYRIMŲ, EKSPERIMENTINĖS PLĖTROS IR INOVACIJŲ SKATINIMAS" Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos administruojamas priemones turinio reikalavimų aprašo pristatymas ir komentarai.

Seminaras, kurio trukmė 1,5 val. - nemokamas.

Seminaras vyks 2015 spalio 9 d. nuo 13.00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje (Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėdos universiteto miestelis).

Išankstinė registracija iki spalio 8 d. el.paštu info@kmtp.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?